Byrå
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, blandstil, 1800-talets slut, 3 lådor fanér i mahogny, beslag, nyckelplåtar och pärllister i förgylld brons, nyckel saknas, höjd ca 78 samt 81x47 cm
Slitage, nagg, smärre fanérskador, bitar av bronslist saknas
780637
2020-06-08