Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, blandstil, 1800-talets slut, 3 lådor fanér i mahogny, beslag, nyckelplåtar och pärllister i förgylld brons, nyckel saknas, höjd ca 78 samt 81x47 cm

Slitage, nagg, smärre fanérskador, bitar av bronslist saknas

780637

2020-06-08