Carl Malmsten fåtölj

Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samspel", ben i bok, ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, skador

780659

2020-06-08