Thorens skivspelare
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKIVSPELARE, Thoréns / Tandberg, teak, nål ´Shure M75MG Type 2´, originalkartong medföljer
Skador: Lock med skada och repor, mindre skador på träet. 2 skruvar på arm med korrision, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion
780661
2020-06-15