Thorens skivspelare

Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare
Thorens skivspelare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKIVSPELARE, Thoréns / Tandberg, teak, nål ´Shure M75MG Type 2´, originalkartong medföljer

Skador: Lock med skada och repor, mindre skador på träet. 2 skruvar på arm med korrision, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

780661

2020-06-15