Gustav Arne
Vollendet
2020-06-10
780669
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Stilleben,signerad G Arne 1960, olja på duk, ca 51 x 60 cm
Något krackelerad