Gustav Arne

Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Stilleben,signerad G Arne 1960, olja på duk, ca 51 x 60 cm

Något krackelerad

780669

2020-06-10