Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

HUSHÅLLSVÅG, 10 kg, Eskilstuna med emaljskål, 1900-talets början, 37 cm

Slitage, rost, skål med emaljskada

780676

2020-06-10