Guerlain, Baccarat, Coque d´Or parfymflaska

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARFYMFLASKA, Guerlain, Baccarat, för parfymen Coque d´Or, 1930-tal, art deco, mässing samt blåtonad kristall, höjd ca 6, bredd ca 9 cm

Obetydligt slitage

780684

2020-06-08