Karmstol gripsholmsmodell

Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE NORELL, karmstol, s k. gripsholmsstol, design Arne Norell, klädd i Josef Frank, 1900-talets andra hälft, bemålad, sitthöjd ca 48 cm

Armstödsskydd med skador, blekt

780690

2020-06-08