Hans-Agne Jakobsson ett par Markaryd

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, 1 par, vägglampor, Markaryd, lackerad metall, etikettmärkta V 324/1, ställbara kupor, höjd 21 cm

Bruksslitage, repor, märken, en med buckla,ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

780693

2020-06-08