Hans-Agne Jakobsson ett par Markaryd
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, 1 par, vägglampor, Markaryd, lackerad metall, etikettmärkta V 324/1, ställbara kupor, höjd 21 cm
Bruksslitage, repor, märken, en med buckla,ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
780693
2020-06-08