Mikael Kihlman

Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): "Man/Karl Haskel med ryggsäck", signerad Mikael Kihlman, olja på duk, ca 35x27 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

780715

2020-06-14