Mikael Kihlman
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL KIHLMAN (född 1953): "Man/Karl Haskel med ryggsäck", signerad Mikael Kihlman, olja på duk, ca 35x27 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
780715
2020-06-14