Jukka Vänttinen mezzotint

Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): (3) "Motväg", "Husrum", "Underhuset", signerade och daterade J Vänttinen 2004/2008, 8/295 samt HC, mezzotint, bildmått ca 24,5x15, 28x21, 22x29cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

780724

2020-06-14