Saltkar mm i silver

Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver
Saltkar mm i silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, DOSA, BÄGARE, silver, 19/1800-tal, bl.a Ainar Axelsson, höjd 2-4, längd 4-10 cm, vikt ca 135 g

Bruksslitage

780728

2020-06-08