Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001), "Syditalien... ", signerad Nordell samt otydligt betecknad a tergo, olja på pannå, ca 63 x 68 cm

780729

2020-06-07