Jordi Arkö Gubben i lådan

Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan
Jordi Arkö Gubben i lådan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): ´´Gubben i lådan´´ - En bit av Jordi Arkö, signerad och daterad Jordi Arkö 2000, objekt/mask i plast i trälåda, ca 34x24 cm, lådans mått ca 35x22 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Låda med slitage, tejpmärken

780733

2020-06-14