Paul Gauguin offsettryck

Paul Gauguin offsettryck
Paul Gauguin offsettryck
Paul Gauguin offsettryck
Paul Gauguin offsettryck
Paul Gauguin offsettryck
Paul Gauguin offsettryck

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL GAUGUIN, (1848-903) efter, ´Vahine and the white horse´, tryck signatur, kallstämplat ark, numrerad 25/300, ca 44 x 66 cm

780754

2020-06-10