Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), Motiv av träd samt från skärgårdsmotiv, färglitografier, signerade roland S, nr 10/250 resp. 244/300, motivmått 42x26 resp. 34x26 cm

En med dedikation: Svenska Naturskyddsföreningens jubileumslitografi 1959

780760

2020-06-08