Alfredson Stockholm olja 1937

Alfredson Stockholm olja 1937
Alfredson Stockholm olja 1937
Alfredson Stockholm olja 1937
Alfredson Stockholm olja 1937

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

E ALFREDSON, VY ÖVER STOCKHOLM, signerad och daterad E.Alfredson -37, olja på pannå, ca 37x40 cm

Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad

780794

2020-06-14