Komposition oljemålningar

Komposition oljemålningar
Komposition oljemålningar
Komposition oljemålningar
Komposition oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (3) Komposition, triptyk, signerade o daterade a tergo -04, olja på duk, vardera ca 20x20 cm, oramade

780804

2020-06-08