Matservis Rosenthal jugend

Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend
Matservis Rosenthal jugend

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, 57 delar, Rosenthal, jugend, förgylld dekor i överglasyr, bestående av: 18 mattallrikar (25 cm), 12 djupa (25), 7 tallrikar (21,5), 8 assietter (17), soppterrin, karotter med lock 1 par, 3 uppläggningsfat, 4 serveringskarotter, 2 såssnipor

Ett karottlock med lagning

780807

2020-06-08