Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LANTERNA, 1900-talets början, målad metall, glas, mått 24x21x29 cm

Hårt slitage, ej funktionstestad

780816

2020-06-14