Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2) Stilleben med plommon samt skalad citron, signerade och daterade v. Schantz, upplaga 45 resp 50, färglitografier, ca 31x23,5 resp 31x18 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

780838

2020-06-14