Philip von Schantz
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2) Stilleben med plommon samt skalad citron, signerade och daterade v. Schantz, upplaga 45 resp 50, färglitografier, ca 31x23,5 resp 31x18 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
780838
2020-06-14