Jordi Arkö
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JORDI ARKÖ (född 1951): (8) Figurkompositioner, signerade Jordi Arkö, litografier, varierande mått
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Ramade
780843
2020-06-14