Carl Roessler akvarell

Carl Roessler akvarell
Carl Roessler akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ROESSLER, 1950/60-talsmotiv över Stureplan i Stockholm, akvarell, signerad, bildmotiv 45x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

780889

2020-06-12