Bricka, Firma Svenskt Tenn

Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn
Bricka, Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, tenn, 1900-tal, Firma Svenskt Tenn, oval form, mått ca 28,5x19 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och nötning

780892

2020-06-08