Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLAR, 2 st., trä, Ashanti från Ghana sent 1900-tal, höjd ca 24-25 cm, längd 40-44 cm.

Smärre slitage

780894

2020-06-08