Wilhelm Kge argenta

Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta
Wilhelm Kge argenta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, stengods, svagt konisk form, dekor av fisk, numrerad 978, höjd ca 13 cm

Mirkonagg vid fot

780898

2020-06-08