Barbiedocka/ Barbie med kläder

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL BARBIE DOCKA, 1960-tal, diverse kläder samt skor till Barbie och Ken

Bruksslitage, ej genomgången

780901

2020-06-08