Gunnar Cyrén champangestrutar

Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar
Gunnar Cyrén champangestrutar

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, 6 st, "Helena", champangestrutar, Orrefors, höjd ca 23 cm

Bruksslitage, smuts, mikronagg kan förekomma

780903

2020-06-08