Väggur samt lampetter
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR SAMT SPEGELLAMPETTER, 3 dlr, omkring 1900-talets första hälft, träskuren förgylld dekor, väggurets mått ca 68x40 cm, nyckel finns
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre stötmärkning med viss förlust av förgyllning
780906
2020-06-08