Väggur samt lampetter

Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter
Väggur samt lampetter

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGUR SAMT SPEGELLAMPETTER, 3 dlr, omkring 1900-talets första hälft, träskuren förgylld dekor, väggurets mått ca 68x40 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre stötmärkning med viss förlust av förgyllning

780906

Päivämäärä:

2020-06-08