Väggur samt lampetter
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGUR SAMT SPEGELLAMPETTER, 3 dlr, omkring 1900-talets första hälft, träskuren förgylld dekor, väggurets mått ca 68x40 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre stötmärkning med viss förlust av förgyllning
780906
Päivämäärä:
2020-06-08