Samling servisglas
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISGLAS, 10 dlr, samling servisglas, olika modeller, bl.a. Kosta Boda, Orrefors samt Jema Glasbruk Boda, några etikettmärkta, höjder ca 17-30 cm
Bruksslitage, smuts, mikronagg kan förekomma
780907
2020-06-08