Samling servisglas

Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas
Samling servisglas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISGLAS, 10 dlr, samling servisglas, olika modeller, bl.a. Kosta Boda, Orrefors samt Jema Glasbruk Boda, några etikettmärkta, höjder ca 17-30 cm

Bruksslitage, smuts, mikronagg kan förekomma

780907

2020-06-08