Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, tidigt 1900-tal, beslag i mässing, senare tapeserat med floraplanscher ur "Nordens Flora", höjd ca 77, 110x50 cm

Bruksslitage, senare bemålad samt tapetserad

780910

2020-06-08