Åke Westin färglitografi

Åke Westin färglitografi
Åke Westin färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE WESTIN (1939): "AAAH...2", signerad Åke Westin, numrerad 232/330, färglitografi, bildyta ca 34x25 cm

Ej examinerad ur ram

780912

2020-06-08