Fåtöljer 2 st
2020-06-08
780913
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets andra hälft, cognacsfärgat läder, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, fläckar förekommer