Sepps salongsstol från P&O
Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
600 EUR
SKEPPS SALONGSSTOL, 1800-talets andra hälft, mahogny på benställning i järn, ryggbrickan märkt P&O (tidigare Peninsular and Oriental Steam Navigation Company), höjd 78 cm
Slitage, mindre skador
780916
2020-06-13