Sepps salongsstol från P&O

Sepps salongsstol från P&O
Sepps salongsstol från P&O
Sepps salongsstol från P&O
Sepps salongsstol från P&O
Sepps salongsstol från P&O
Sepps salongsstol från P&O

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

600 EUR

SKEPPS SALONGSSTOL, 1800-talets andra hälft, mahogny på benställning i järn, ryggbrickan märkt P&O (tidigare Peninsular and Oriental Steam Navigation Company), höjd 78 cm

Slitage, mindre skador

780916

2020-06-13