Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LANDIN (1933-), färglitografi, komposition med tupp och gräsänder, signerad och numrerad 13/250, 60xc45 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

780919

2020-06-08