Färglitografi Yrjö Edelman

Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, färglitografi, signerad Y Edelman numrerad 261/360, bildmått ca 32x51 cm

780928

2020-06-14