Vägglampor 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, två par, 1940/50-tal, rödlackerad plåt samt krymplack, ena paret GK Typ 28 varav andra paret omärkta, längd ca längd ca 20 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
780931
2020-06-08