Erik Granfelt oljemålning

Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

ERIK GRANFELT (1919-1990) ateljé interiör, signerad, olja på pannå, 54x76 cm

Billnäs goes online

780939

2020-07-02