Ägghöna Italy

Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy
Ägghöna Italy

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ÄGGHÖNA, 1900-talets andra hälft, märkt i botten F 217 Italy, glaserad keramik, höjd ca 28, längd 31 cm

Naggar

780955

2020-06-14