Heta Toivanen oljemålning

Heta Toivanen oljemålning
Heta Toivanen oljemålning

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

150 EUR

HETA TOIVANEN (född 1961) komposition, a tergo signerad samt daterad 1989, olja på duk, 50x49 cm

780959

2020-06-14