Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
150 EUR
SÅSSLEV och SIL, silver, slev Joahn Henrik Petrelius, Björneborg 1858 längd 19 cm, sil Antti Vihtori Gröndahl, Jyväskylä 1894, diameter 6 cm, vikt totalt ca 56 g.
Slitage, bucklor, gravyr.
781061
2020-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här