Såsslev och sil

Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil
Såsslev och sil

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

150 EUR

SÅSSLEV och SIL, silver, slev Joahn Henrik Petrelius, Björneborg 1858 längd 19 cm, sil Antti Vihtori Gröndahl, Jyväskylä 1894, diameter 6 cm, vikt totalt ca 56 g.

Slitage, bucklor, gravyr.

781061

2020-06-12