Textil

Textil
Textil
Textil
Textil
Textil
Textil

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

TEXTIL Inramad, möjl brödpåse, siden på ull, Kafiristan/Afghanistan, ca 80x40 cm

ej examinerad ur ram, slitage/skador

781069

2020-06-15