Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Rumsinteriör, signerad Jolin,samt HC 3/40, litografi, bildmått ca 45x54 cm

781071

2020-06-09