Ett par ljusstakar av förgylld brons

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt Frankrike, förgylld brons, 1800-tal, godronnerat skaft, dekor av bladliknande bårder, höjd 29 cm

781078

2020-09-13