Stegpall

Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

STEGPALL, 1950/60-tal, fällbar trappdel, bemålad metall samt trä, höjd ca 64 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

781080

2020-06-09