Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSUPPSATSER (2), 1 i nysilver (GAB) och den andra i förnicklad metall, stämplad O Lagerstedt, Eskilstuna, insatser i glas, höjd ca 22 och 29 cm
NAgg på den högstas glasinsats, slitage
781084
2020-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här